top10automats.com slapukų politika

Tai yra top10automats.com slapukų politika, pasiekiama adresu top10automats.com

Kas yra slapukai

Kaip įprasta beveik visose profesionaliose svetainėse, šioje svetainėje naudojami slapukai, kurie yra maži failai kuris atsisiunčiamas į jūsų kompiuterį, kad pagerintumėte jūsų patirtį. Šiame puslapyje aprašoma, kuri informacija jie turi rinkti, kaip mes jį naudojame ir kodėl kartais reikia saugoti šiuos slapukus. Mes taip pat pasidalinkite, kaip galime užkirsti kelią šių slapukų saugojimui, tačiau tai gali susilpninti arba „sugadinti“ tam tikrus elementus interneto svetainėse miestai funkcionalumą.

Kaip naudojame slapukus

Slapukus naudojame dėl įvairių toliau aprašytų priežasčių. Deja, daugeliu atvejų taip yra ne pramonė numatytosios slapukų išjungimo parinktys visiškai neišjungiant funkcijų ir funkcijos, pvz jie juos prideda į šį puslapį. Rekomenduojama palikti visus slapukus, jei nesate tikri, ar jūs jų reikia arba ne, jei jie naudojami jūsų naudojamai paslaugai teikti.

Išjungti slapukus

Galite užkirsti kelią slapukų nustatymui koreguodami naršyklės nustatymus (žr naršyklės pagalba į kaip tai padaryti). Atminkite, kad slapukų išjungimas turės įtakos funkcionalumui šiam ir daugeliui kitų svetainės, kuriose lankotės. Išjungus slapukus paprastai išjungiamos ir tam tikros funkcijos ir funkcijos šioje svetainėje. Todėl nerekomenduojama išjungti slapukų.

Mūsų nustatomi informaciniai slapukai

  • Svetainės nustatymų slapukai

    Siekdami užtikrinti gerą patirtį šioje svetainėje, siūlome įvesti savo funkciją nustatymai, kaip ši svetainė veikia, kai ja naudojatės. Norėdami prisiminti savo pageidavimus, juos turime įdėti slapukus, kad šią informaciją būtų galima gauti kiekvieną kartą, kai bendraujate su paveiktais asmenimis Tinklalapis tavo nustatymai.

Trečiųjų šalių slapukai

Kai kuriais ypatingais atvejais taip pat naudojame slapukus iš patikimų trečiųjų šalių. Kitas skyriaus informacija su kokiais trečiųjų šalių slapukais galite susidurti šioje svetainėje.

  • Ši svetainė naudoja Google Analytics, kuri yra viena iš plačiausiai naudojamų ir patikimiausių analitiniai sprendimai pasaulyje internete, nes padedate mums suprasti, kaip naudojatės svetaine ir kaip galime patobulinti jūsų svetainę patirtį. Šie slapukai gali stebėti tokius dalykus kaip, kiek laiko praleidžiate svetainėje ir kuriuose puslapiuose jūs juos aplankote, taigi ir mes gali toliau kurti įdomų turinį.

    Daugiau informacijos apie „Google Analytics“ slapukus rasite oficialiame „Google Analytics“ puslapyje.

Daugiau informacijos

Tikimės, kad tai paaiškino jums reikalus ir, kaip jau minėta anksčiau nesate tikri, ar jums jų reikia, ar ne, dažniausiai saugiau palikti slapukus ramybėje įjungta tuo atveju sąveikos su viena iš funkcijų, kurias naudojate mūsų svetainėje.