Panašūs žaidimai

 • Image
  Viticulture: Essential Edition

  Viticulture: Basic Edition yra priklausomybę sukeliantis stalo žaidimas, kuris tapo vienu geriausių savo žanre ir yra puikiai įvertintas žaidėjų. Šiame žaidime žaidėjai prisiima vynuogių augintojų vaidmenį, siekdami tapti sėkmingais vyno gamintojais. Vienas iš pagrindinių žaidimo elementų yra „karšti“ žemės plotai, kuriuos žaidėjai varžosi dėl jų įsigijimo. Šie sklypai pasižymi ypatingomis savybėmis, kurios leidžia žaidėjams auginti skirtingas vynuogių veisles ir kurti unikalius vynus. Kova dėl šių sričių suteikia žaidimui prieskonio ir strateginio mąstymo.

 • Image
  Raccoon Tycoon

  „Raccoon Tycoon“ yra vienas populiariausių žaidimų rinkoje ir laikomas vienu geriausių savo žanre. Ji laimėjo aukštus įvertinimus ir užima pirmaujančią vietą populiarumo reitinge. Šiame jaudinančiame žaidime jūs pasinersite į meškėnų pasaulį, kur jūsų užduotis – tapti galingu magnatu. Valdysite įvairias įmones, investuosite pinigus ir vystysite savo imperiją. Pasiruoškite konkuruoti su kitais žaidėjais, kurkite strategiją ir nutieskite kelią į sėkmę. Jūsų įvertinimas priklausys nuo jūsų veiksmų ir pasiekimų, o karštos varžovų varžybos žaidimui suteiks nenuspėjamumo ir dinamiškumo. Pajuskite jaudulį ir tapkite tikru magnatu žaidime „Raccoon Tycoon“!

 • Image
  Machi Koro

  „Around the City“ yra vienas populiariausių žaidimų rinkoje ir laikomas vienu geriausių savo žanre. Ji laimėjo aukštus įvertinimus ir užima pirmaujančią vietą populiarumo reitinge. Šiame įdomiame žaidime pasinersite į jaudinantį miesto kūrimo ir valdymo pasaulį. Turite imtis mero vaidmens ir rūpintis savo miesto plėtra. Statysite įvairius objektus, pagerinsite infrastruktūrą, plėtosite ekonomiką ir tenkinsite gyventojų poreikius. Žaidimas užpildytas daugybe karštų įvykių, tokių kaip konkursai, užduotys ir iššūkiai, kurie suteikia žaidimui papildomo susidomėjimo ir veržlumo. Jūsų įvertinimas priklausys nuo jūsų veiksmų efektyvumo ir bendros miesto gerovės.