Sąlygos

Sveiki atvykę į top10automats.com!

Šios taisyklės ir sąlygos apibūdina naudojimosi top10automats.com taisykles ir nuostatas Svetainė adresu top10automats.com.

Apsilankę šioje svetainėje manome, kad sutinkate su šiomis sąlygomis. Netęskite naudoti top10automats.com, jei nesutinkate su visomis čia išdėstytomis sąlygomis nuo.

Šioms sąlygoms, privatumo politikai ir atsakomybės atsisakymui taikomos toliau nurodytos sąlygos terminija ir visos sutartys: „Klientas“, „Jūs“ ir „Jūsų“ yra susijusios su jumis, asmeniu, prisijungusiu prie šios svetainės ir yra nuoseklus įmonės sąlygos. „Įmonė“, „mes patys“, „mes“, „mūsų“ ir „mes“ reiškia mūsų Bendrovė. „Klientas“, „klientai“ arba „mes“ reiškia ir klientą, ir mus. Visos sąlygos taikomos pasiūlyti, Mokėjimo, reikalingo mūsų pagalbos klientui procesui užbaigti, priėmimas ir įvertinimas pačiu tinkamiausiu būdu, kad būtų patenkinti kliento pristatymo poreikiai minėtas įmonės paslaugas, vadovaujantis ir atsižvelgiant į galiojančius teisės aktus skelbimas. bet kas naudoti aukščiau pateikta terminija arba kiti žodžiai vienaskaita, daugiskaita, didžiosiomis raidėmis ir (arba) jis arba jie yra paimti kaip pakeičiami ir todėl nurodo tą patį dalyką.

Informacinės kapsulės

Naudojame slapukus. Prisijungdami prie top10automats.com sutinkate naudoti informaciniai slapukai su privatumo politika top10automats.com.

Dauguma interaktyvių svetainių naudoja slapukus, kurie leidžia gauti informacijos apie vartotoją už kiekvieną apsilankymą. Jie yra sausainiai naudokite mūsų svetainę, kad įjungtumėte funkcionalumą tam tikrose srityse, kad žmonėms būtų lengviau apsilankymas mūsų Interneto svetainė. Kai kurie mūsų filialai / reklamos partneriai taip pat gali naudoti slapukus.

Licencija

Jei nenurodyta kitaip, top10automats.com ir (arba) jos licencijų išdavėjai priklauso intelektinė nuosavybė teises nuosavybė visą medžiagą, esančią top10automats.com. Visos intelektinės nuosavybės teisės yra saugomos. Tu gali gausite prieigą tai yra top10automats.com asmeniniam naudojimui, laikantis šiose sąlygose nustatytų apribojimų ir santykiai.

Negalite:

 • Pakartotinai paskelbkite medžiagą svetainėje top10automats.com
 • Parduokite, išsinuomokite arba sublicencijuokite medžiagą naudodami top10automats.com
 • Atgaminti, kopijuoti arba kopijuoti medžiagą iš top10automats.com
 • Pertvarkykite turinį naudodami top10automats.com

Šios svetainės dalys suteikia vartotojams galimybę skelbti ir keistis nuomonėmis bei informacija tam tikrose svetainės srityse. top10automats.com filtruoja, redaguoja, publikuoja ar peržiūri ne ankstesni komentarai apie jų buvimą svetainėje. Komentarai neišreiškia požiūrio ir nuomonės top10automats.com, jos agentai ir (arba) filialai. Komentarai atspindi žmogaus nuomonę požiūrius ir nuomones kurie skelbia savo pažiūras ir nuomones. Tiek, kiek leidžiama pagal galiojančius įstatymus, jis bus top10automats.com nėra atsakinga už komentarus ar už bet kokią atsakomybę, žalą ar patirtas išlaidas ir/ar dėl to kentėjo bet koks komentarų naudojimas ir (arba) publikavimas ir (arba) pasirodymas šioje svetainėje.

top10automats.com pasilieka teisę stebėti visus komentarus ir juos pašalinti komentarus laikomi netinkamais, įžeidžiančiais arba pažeidžiančiais šias sąlygas.

Garantuojate ir pareiškiate, kad:

 • Turite teisę skelbti komentarus mūsų svetainėje ir turėti visas reikalingas licencijas ir sutikimą todėl;
 • Tačiau komentarai nepažeidžia jokių intelektinės nuosavybės teisių, įskaitant autorių teises neapsiribojant, trečiosios šalies patentas arba prekės ženklas;
 • Komentaruose nėra šmeižikiško, šmeižikiško, įžeidžiančio, nepadoraus ar kitokio pobūdžio nelegali medžiaga tai yra privatumo pažeidimas
 • Komentarai nebus naudojami siekiant paskatinti ar reklamuoti verslą, papročius arba atstovavimas komercine veikla arba nelegali veikla.

Jūs suteikiate top10automats.com klubui neišskirtinę licenciją naudoti, atgaminti, redaguoti ir įgalinti kitus naudoti, atkurti ir redaguoti bet kokius savo komentarus bet kokia forma, formatu ar laikmeną.

Hipersaitas į mūsų turinį

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę be išankstinio raštiško sutikimo:

 • Valstybinės agentūros;
 • Paieškos varikliai;
 • Spaudos organizacijos;
 • Internetinių katalogų platintojai gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę taip pat, kaip hipersaitas į Kitų listinguojamų įmonių interneto svetainės; ir
 • Sistemiškai akredituotos įmonės, išskyrus ne pelno organizacijų kvietimus, labdaros pirkimus centrai, ir labdaros lėšų rinkimo grupės, kurios gali būti nesusietos su mūsų svetaine.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę, leidinius ar kitą informaciją adresu svetainė, jei nuoroda: a) jokiu būdu nėra klaidinanti; b) nereiškia rėmimo, pritarimo ar patvirtinimo susiejanti šalis ir jos produktai ir (arba) paslaugos; ir (c) atitinka susiejimo kontekstą kliento pusėje.

Svarstome ir galime patvirtinti kitas prisijungimo užklausas iš šių tipų organizacijų:

 • bendrai žinomi vartotojų ir (arba) verslo informacijos šaltiniai;
 • dot.com bendruomenės svetainėse;
 • asociacijos ar kitos labdaros organizacijoms atstovaujančios grupės;
 • internetinių katalogų platintojai;
 • interneto portalai;
 • apskaitos, teisinės ir konsultacinės įmonės; ir
 • mokymo įstaigos ir pramonės asociacijos.

Patvirtinsime užklausas susieti su šiomis organizacijomis, jei nustatysime, kad: (a) nuoroda tai padarytų nepalankiai vertiname save arba savo akredituotas įmones; b) organizacija jų neturi neigiami įrašai pas mus; (c) mums naudinga hipersaito matomumas kompensuoja jo nebuvimą iš top10automats.com; ir d) nuoroda yra bendros informacijos apie išteklius kontekste.

Šios organizacijos gali pateikti nuorodas į mūsų svetainę, jei nuoroda: (a) jokiu būdu neklaidina; b) nereiškia rėmimo, pritarimo ar patvirtinimo susiejančiajai šaliai ir jos produktams arba paslaugos; ir c) yra tinkamas susiejančios šalies svetainės kontekstui.

Jei esate viena iš 2 dalyje išvardytų organizacijų ir norite susisiekti su mūsų svetainėje, turite apie tai mus informuoti atsiųsdami el. laišką adresu top10automats.com. Atnešk savo vardas, tavo organizacijos pavadinimas, kontaktinė informacija ir jūsų URL, visų URL, iš kurių atvykote, sąrašas ketinate pateikti nuorodą į mūsų svetainę, ir mūsų svetainėje esančių URL, kuriuos norite susieti, sąrašą į norėjo prisijungti. Palaukite 2-3 savaites atsakymui.

Patvirtintos organizacijos gali pateikti hipersaitą į mūsų svetainę taip:

 • Naudojant mūsų įmonės pavadinimą; arba
 • Naudojant Uniform Resource Locator, prie kurio esate prisijungę; arba
 • Naudodami bet kurį kitą mūsų susietos svetainės aprašymą, t prasmingas kontekste ir turinio formatą nuorodų kūrėjo svetainėje.

Jei nuorodose nebus leidžiama naudoti top10automats.com logotipo ar kitų meno kūrinių tai nėra prekės ženklas licencijos sutartis.

iFrame

Be išankstinio patvirtinimo ir raštiško leidimo negalite kurti rėmelių aplink mūsų svetaines, kurios keičiasi jokiu būdu vizualinis mūsų svetainės pateikimas ar išvaizda.

Atsakomybė už turinį

Nesame atsakingi už jūsų svetainėje rodomą turinį. Jūs sutinkate saugoti ir apginti mus nuo bet kokių pretenzijų, pateiktų jūsų svetainėje. Jokia nuoroda (-os) neveiks kai kuriose svetainėse gali nebūti gali būti suprantamas kaip šmeižikiškas, nepadorus arba nusikalstamas ar įžeidžiantis, kitaip įžeidžiantis ar įžeidžiantis trečiųjų asmenų teisių pažeidimas ar kitoks pažeidimas.

Teisių rezervavimas

Pasiliekame teisę prašyti, kad pašalintumėte visas arba atskiras nuorodas į mūsų Interneto svetainė. Tu sutinkame nedelsdami pašalinti visas nuorodas į mūsų svetainę gavus prašymą. Taip pat atliekame rezervacijas teisę juos tobulinti taisykles ir sąlygas bei susiejimo politiką. Tęsdami nuorodą į mūsų svetainę, Ar sutinki būti saistomas ir laikytis šių susiejimo sąlygų.

Nuorodų pašalinimas iš mūsų svetainės

Jei dėl kokios nors priežasties manote, kad nuoroda mūsų svetainėje yra įžeidžianti, susisiekite su mumis ir Praneškite mums kiekviena akimirka. Atsižvelgsime į prašymus pašalinti nuorodas, bet nesame įsipareigoję atsakyti tiesiogiai.

Negarantuojame, kad šioje svetainėje pateikta informacija yra teisinga, negarantuojame, kad ji yra išsami arba tikslumas; Taip pat nežadame garantuoti, kad Svetainė išliks prieinama arba kad ji bus prieinama į medžiaga svetainėje bus atnaujintas.

Atsisakymas

Tiek, kiek leidžiama pagal taikomus įstatymus, neįtraukiame jokių pareiškimų, garantijų ir sąlygos, susijusios su mūsų svetaine ir šios svetainės naudojimu. Nieko šiame atsisakymas tai nebus:

 • mūsų arba jūsų atsakomybės už mirtį ar kūno sužalojimą apribojimas arba atmetimas;
 • apriboti arba pašalinti mūsų arba jūsų atsakomybę už sukčiavimą arba apgaulingą klaidinantį pateikimą;
 • apriboti bet kokią mūsų ar jūsų atsakomybę bet kokiu būdu, kuris neleidžiamas pagal galiojančius įstatymus teisės aktai; arba
 • išskyrus bet kokią atsakomybę mums ar jums, kurios negali būti atmesta pagal galiojančius įstatymus.

Apribojimai ir atsakomybės apribojimai, nustatyti šioje skiltyje ir kitose šio atsisakymo vietose: a) yra atsižvelgia į ankstesnę pastraipą; ir (b) reglamentuoja bet kokius įsipareigojimus, kylančius iš senaties pareiškimas atsakomybė, įskaitant atsakomybė, kylanti iš sutarties, atsakomybė už žalą ir dėl teisinės pareigos pažeidimo.

Kol svetainė ir joje esanti informacija bei paslaugos bus prieinamos nemokamai, mes tai darysime neatsako už jokį praradimą ar žalą.