top10automats.com privatumo politika

Svetainėje top10automats.com, kurią galima rasti adresu top10automats.com, viena iš mūsų svarbiausi prioritetai įsakymas konfidencialumą lankytojas. Šiame privatumo politikos dokumente yra informacijos, kuri yra surinkti ir užregistruoti top10automats.com ir kaip mes jį naudojame.

Jei turite daugiau klausimų arba reikia daugiau informacijos apie mūsų gaires privatumo, prašau susisiekite su mumis.

Ši privatumo politika taikoma tik mūsų veiklai internete ir taikoma mūsų svetainės lankytojai su apie informaciją, kuria dalinamasi ir (arba) renkama top10automats.com. Ši politika nėra taikoma visiems duomenims, surinktiems neprisijungus arba kitais kanalais nei ši svetainė.

Sutikimas

Naudodamiesi mūsų svetaine sutinkate su mūsų privatumo politika ir sutinkate su ja su jo sąlygomis.

Duomenys, kuriuos renkame

Asmeninė informacija, kurią turite pateikti, ir priežastys, kodėl privalote ją pateikti įsitikinti mes jums paaiškinsime, kai paprašysime pateikti asmens duomenis.

Jei susisieksite su mumis tiesiogiai, galime gauti papildomos informacijos apie jus, pvz., jūsų vardą Jūsų elektroninio pašto adresas adresas, telefono numeris, pranešimo ir (arba) priedų, kuriuos galite mums siųsti, turinys ir visa kita kitas informaciją, kurią galite pateikti.

Kai prisiregistruojate gauti paskyrą, galime paprašyti jūsų kontaktinės informacijos, įskaitant elementai, tokie kaip pavadinimas, įmonės pavadinimas, adresas, el. pašto adresas ir telefono numeris.

Kaip naudojame jūsų duomenis

Rinktą informaciją naudojame įvairiais būdais, įskaitant:

  • Mūsų svetainės pristatymas, valdymas ir priežiūra
  • Patobulinkite, tinkinkite ir išplėskite mūsų svetainę
  • Supraskite ir analizuokite, kaip naudojatės mūsų svetaine
  • Naujų produktų, paslaugų, funkcijų ir funkcijų kūrimas
  • Su jumis bendraujame tiesiogiai arba per vieną iš mūsų partnerių, įskaitant klientų aptarnavimas teikti jums atnaujinimus ir kitą informaciją, susijusią su svetaine ir rinkodaros tikslais rinkodaros tikslais tikslas
  • Siunčiame jums el. laišką
  • Aptikti ir užkirsti kelią sukčiavimui

Žurnalo failai

top10automats.com laikosi standartinės žurnalo failų naudojimo procedūros. Šie failai įrašyti lankytojus, kai jie apsilankyti svetainėse. Visos prieglobos įmonės tai atlieka ir atlieka dalį paslaugų analizės priegloba. Informacija surinkti su žurnalo failais apima interneto protokolo (IP) adresus, naršyklės tipą, teikėją Interneto paslaugos (ISP), data ir laikas, nukreipimo / išėjimo puslapiai ir, jei taikoma, paspaudimų skaičius. Jie nėra susiję bet kokios asmeninės informacijos. Informacijos tikslas – analizuoti tendencijas, administruoti svetainę, sekti vartotojų judėjimą svetainėje ir rinkti informaciją demografinė.

Reklamavimo partnerių privatumo politika

Šiame sąraše galite pamatyti kiekvieno partnerio privatumo politiką turimą reklamą top10automats.com.

Trečiųjų šalių skelbimų serveriai arba skelbimų tinklai naudoja technologijas, pvz., slapukus, „JavaScript“ arba žiniatinklio švyturiai naudojami atitinkamuose skelbimuose ir nuorodose, pateikiamuose top10automats.com tiesioginis vartotojo naršyklė. Kai tai atsitiks, jie automatiškai gauna jūsų IP adresą. Šios technologijos naudojamos įvertinti savo reklamos kampanijų efektyvumą ir (arba) tinkinti turinį REKLAMA kaip matote lankomose svetainėse.

Atkreipkite dėmesį, kad top10automats.com neturi prieigos ir negali jos valdyti jo naudojamus slapukus trečiosios šalys reklamuotojai.

Trečiųjų šalių privatumo politika

Commmmms privatumo politika netaikoma kitiems reklamuotojams ar svetainėms žiniatinklio. Štai ką mes rekomenduojame turėtumėte peržiūrėti atitinkamas šių trečiųjų šalių skelbimų serverių privatumo taisykles Daugiau informacijos Informacija. Tai gali apimti jų praktiką ir nurodymus, kaip atsisakyti tam tikrų parinkčių.

Galite išjungti slapukus naudodami atskiras naršyklės parinktis. Norėdami sužinoti daugiau detaliai informaciją apie slapukų tvarkymą konkrečiose naršyklėse, tai galite rasti naršyklėje tavo arba svetaines.

CCPA privatumo teisės (neparduokite mano asmeninės informacijos)

Pagal CCPA Kalifornijos vartotojai, be kitų teisių, turi teisę:

Reikalauti, kad įmonė, renkanti asmeninę informaciją iš vartotojų, atskleistų kategorijas ir KONKREČIAI įmonės surinkti asmens duomenys apie vartotojus.

Paprašykite įmonės ištrinti visą surinktą asmeninę vartotojų informaciją įmonė.

Paprašykite įmonės, parduodančios asmeninę informaciją apie vartotojus, neparduoti jūsų asmeninės informacijos vartotojas.

Jei siunčiate užklausą, turime vieną mėnesį atsakyti. Jei norite atlikti bet kurį iš jų šie teises, susisiekite su mumis.

BDAR duomenų apsaugos teisės

Norėtume užtikrinti, kad žinotumėte visas savo duomenų apsaugos teises. Kiekvienas vartotojas yra kuri turi teisę į:

Teisė susipažinti – turite teisę prašyti savo asmens duomenų kopijų. Mes galime jus apmokestinti mažas mokestis mokestis už šią paslaugą.

Teisė ištaisyti – turite teisę reikalauti, kad ištaisytume bet kokią informaciją, kuri, jūsų manymu, yra neteisinga jie yra netikslus. Taip pat turite teisę prašyti, kad mes užpildytume jūsų pageidaujamą informaciją nebaigtas.

Teisė ištrinti – kai kuriais atvejais turite teisę prašyti, kad ištrintume jūsų asmens duomenis santykiai santykiai.

Teisė į duomenų tvarkymo apribojimą – turite teisę prašyti, kad apribotume jūsų duomenų tvarkymą asmens duomenis, tam tikromis sąlygomis.

Teisė nesutikti, kad būtų tvarkoma informacija – jūs turite teisę nesutikti, kad mes tvarkytume informaciją tavo tavo asmeninis tam tikromis sąlygomis.

Teisė į duomenų perkeliamumą – turite teisę reikalauti, kad mūsų turimi duomenys būtų perkelti tam tikromis sąlygomis renkama kitai organizacijai arba tiesiogiai jums.

Jei siunčiate užklausą, turime vieną mėnesį atsakyti. Jei norite atlikti bet kurį iš jų šie teises, susisiekite su mumis.